VELLEZ

Системы оповещения и управления звуком

Блок комутації і контролю БКК-16/16

Блок комутації і контролю БКК-16/16

Призначення

Використовується для передачі посилених по потужності сигналів по зонах оповіщування, а також забезпечує контроль відсутності короткого замикання чи обриву в лініях зон оповіщування.

Опис

Прийом і обробку сигналів від ППКП забезпечує вузол аварійного запуску (СІЕ). Кожний із входів СІЕ може відповідати за включення однієї, декількох чи всіх зон оповіщування і запуск одного з двох тривожних повідомлень. На передній панелі блоку, при надходженні сигналів від ППКП, відбувається індикація стану входів. На задній панелі блоку розташовані індикатори цілісності ліній зв'язку устатковання з ППКП.
 

Блок комутації і контролю БКК-16/16

 

 

Сигнали від підсилювачів потужності надходять на комутатор зон оповіщування і контролер вихідних ліній. Комутація сигналів відбувається по заздалегідь заданому алгоритму  евакуації чи оператором у ручному режимі керування. Максимальна потужність, що комутується, для однієї зони складає 600 Вт.
 

Блок комутації і контролю БКК-16/16

 

 

 
Система контролю стану ліній трансляції на відсутність короткого замикання чи обриву дозволяє виявляти ці несправності при відключених зонах оповіщування і відсутності будь-якої трансляції. При цьому контролюється повна величина опору лінії з кінцевим резистором 2,7 кому типу МЛТ-2 чи аналогічного. Індикатори стану ліній трансляції розташовані на передній панелі блоку БКК.
Контролер ліній керування забезпечує керування віддаленими керованими пристроями які можуть використовуватися в складі устатковання. До керованих пристроїв відносять регулятори голосності, гучномовці з вмонтованим регуляторами гучності й інші пристрої з функцією дистанційного ввімкнення/вимкнення. При цьому максимальний струм керуючого сигналу для однієї зони складає 0,5 А, а по всіх зонах, не більше 5 А.
З метою збільшення кількості зон оповіщування, у складі устатковання допускається використання двох блоків комутації і контролю.

Технічні характеристики

Кількість зон оповіщування, шт 16
Кількість віддалених керованих пристроїв підключаються на одну зону оповіщування, шт, не більше 50
Максимальна кількість віддалених керованих пристроїв, що підключаються до блоку комутації і контролю, шт, не більше 500
Напруга живлення постійного струму, В 24
Споживана потужність, ВА, не більше 80
Габаритні розміри, мм, не більше 483 x 88 x 350
Займає місця в комутаційній шафі, юнитів 2
Маса, кг, не більше 3